Turniej przedpremierowy Pokemon TCG: Cosmic Eclipse!

Już zaraz premiera najnowszego dodatku Pokemon TCG: Cosmic Eclipse! Warto to uczcić biorąc udział w przedpremierowym turnieju!

Zapisy w sklepie internetowym są już otwarte:
http://sklep.merfolk.pl/prerelease_pokemon_cosmic_eclipse_-33815i?fbclid=IwAR2bTVWoJoQZANgv5uCa_SRmh2YEoUZbDVHKk2pPrJX6iXOati-OowNaPzM

Formuła turnieju jest prosta – każdy z graczy otrzymuje 4 boostery Pokemon TCG: Cosmic Eclipse z których będzie składać talię. Do dyspozycji każdego z graczy będzie też Evolution Pack składający się z kluczowych kart z ostatnich dodatków, więc nie musicie przejmować się większymi problemami ze znalezieniem ewolucji! Do tego gracze otrzymają jedną z czterech kart promo, których też możecie użyć w swojej talii! Wszystkie te karty zabierzecie ze sobą do domu!

Jako nagrodę każdy otrzyma gwarantowane 3 boostery! Dodatkowo na koniec turnieju odbędzie się znany i lubiany przez graczy redraft kart z kolejnych boosterów! Jak zawsze po 1 od każdego gracza.

Turniej Prerelease’owy to doskonała okazja, aby zacząć swoją przygodę z Pokemonami! Ale także doskonała okazja aby powiększyć swoją kolekcję o nowe karty jeszcze przed premierą!

Nowe karty – nowe możliwości! Chcecie przetestować co ma do zaoferowania nowy dodatek? Wpadajcie na turniej przedpremierowy i zagrajcie kartami z Cosmic Eclipse jeszcze przed oficjalną sprzedażą!