Merfolkowa Strefa Gracza w Nowej Stacji

Jak się bawiliście w tą sobotę? 😃
Mamy nadzieję, że Strefa Gracza w Nowej Stacji! nie zawiodła
i dostarczyła wiele rozrywki wszystkim odwiedzającym nas gościom.
A było w czym wybierać:

🎲Poznawaliśmy razem różne gry bitewne. Marvel:Crisis Protocol? WarCry? …a może Warhammer 40 000? Który z systemów podobał wam się najbardziej? Macie już swoje ulubione modele?

🏆Dla graczy chcących sprawdzić swoje bitewniakowe skille zorganizowaliśmy Turniej charytatywny dla Lenki w Nowej Stacji! Dziesięciu śmiałków zmierzyło się w epickiej bitwie w świecie Age of Sigmar. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za ich wkład w Pierwszy krok Leny oraz gratulujemy zwycięzcom! Walka była niezwykle zażarta, a decydujące starcie zwyciężył Antoni P. Brawo!

♟W kąciku gier planszowych testowaliśmy tegoroczne nowości wydawnicze. Strefa cieszyła się dużym zainteresowaniem. Nie za brakło więc też waszych ulubionych planszówkowych klasyków.

Chcielibyśmy również szczególnie podziękować sponsorom: Stowarzyszenie Wspólnie Pruszków Rozwijamy i NOWA STACJA za pomoc i zaangażowanie w organizacji całego wydarzenia. 🙏
Na koniec pozdrawiamy wszystkich planszówkowych i bitewniakowych freak’ów, którzy zahaczyli o nasz punk oraz „niespodziewanych gości”, w których mamy nadzieje udało się zasiać zajawkę. 😉