Palec Boży – przedpremierowe granie

Lubisz gry zręcznościowe?
Nie straszna jest Ci zdrowa rywalizacja?
A może interesujesz się mitologią?Tak?

☝️

W takim razie musisz zagrać w Palec Boży!
Na kolejnym wydarzeniu z cyklu Spotkań z planszówkami w Nowej Stacji będziecie mogli przedpremierowo przetestować ową nowość od FoxGames

👆

Palec boży to gra, w której każdy z graczy walczy o to, by stać się najpotężniejszym z bóstw. Proste zasady i innowacyjna rozgrywka sprawią, że nie będziecie mogli oderwać się od stołu. Wciel się w postać celtyckiego boga, egipskiego proroka, czy greckiego herosa i wykorzystaj swoje niepowtarzalne moce i wypstrykaj swoich przeciwników. 5 minut nauki – godziny frajdy dla całej rodziny!

👉

 Spotykamy się w strefie restauracyjnej na poziomie +1 w CH Nowa Stacja (Pruszków). Wstęp wolny!

🤝

Zachęcamy również do pomocy Lence – podczas wydarzenia prowadzimy bowiem zbiórkę finansową.

👍

Ponadto będziecie mogli zagrać w całe mnóstwo innych gier. Tym razem, temat naszego spotkania to „Zbuduj własny zakątek”. Królować będą gry ekonomiczne, w których naszym zadaniem jest budowanie własnego miasta, królestwa bądź światu. Zabieramy więc ze sobą takie klasyki jak: Osadnicy z Catanu, Carcassonne, Little Town czy Gaja. Nie zabraknie również nowości – jesteście ciekawi jak sprawdza się nowa edycja 7 cudów? 

😉

 A może jednak nie czujecie się planszówkowymi guru?… Bez obaw! Na miejscu ekipa Merfolka z chęcią pomoże i wytłumaczy zasady.

👌

Uwaga! Z powodu zagrożenia epidemicznego podczas tego eventu dokładamy wszystkich starań o zachowanie bezpieczeństwa. Prosimy również i Was zastosowanie się do zaleceń sanitarnych.

✌️

Ciao