Turniej główny prerealise Magic: the Gathering Core Set 2021

Atmosfera jest gorąca (nie tylko na zewnątrz). Ze sklepu dobiegają dźwięki chodzących wiatraków, szelest tasowanych kart, a również i okrzyki radości tych, którym szczęście dziś dopisało podczas otwierania prerealis’owego pack’u…

Tak było! Turniej główny prerealise Magic: the Gathering Core Set 2021 w Merfolku już za nami.

To były trzy wspaniałe dni pełne turniejowych emocji! Nie spodziewaliśmy się tak licznego przybycia. Jednak pomimo specyficznych okoliczności epidemiologicznych, udało nam się spotkać na wspólnych rozgrywkach, i spędzić tego prerealis’a w wspaniałej atmosferze i zachowując wszystkie środki ostrożności.

Dziękujemy wszystkim przybyłym! (Zarówno naszym lokalnym graczom, jak i gościom, którzy pofatygowali się do nas z daleka) Liczymy, że zobaczymy się również na kolejnych prerealise’ach!

Oto rozstrzygnięcie TURNIEJU GŁÓWNEGO:

Miejsce 1: Mateusz B

Miejsce 2: Adam S

Miejsce 3: Piotr W

Miejsce 4: Robert F

Miejsce 5: Adrian Sz

Miejsce 6: Kamil S

Miejsce 7: Jakub D

Na koniec – oczywiście gratulujemy zwycięzcom! Mamy nadzieje, że nagrody się podobały i my nadzieje, że następnym razem (w bardziej sprzyjających okolicznościach epidemiologicznych) będzie was jeszcze więcej!

Serdeczne podziękowania kierujemy również dla Stowarzyszenie Wspólnie Pruszków Rozwijamy za współorganizacje wydarzenia, oraz naszym sponsorom – Ultimate Guard. Jeszcze raz pozdrawiamy Was wszystkich cieplutko i zapraszamy ponownie!