Koniec Jesiennych Lig!

Jesienne Ligi już prawie za nami – nowe edycje startują od przyszłego roku! Zobaczcie jak bawiliśmy się tej Jesieni. W styczniu i wy możecie zagrać z nami!

W Merfolku, Liga Warhammer 40 000 zgromadziła najwięcej chętnych i udowodniła, że science-fiction rządzi w Pruszkowie!
Siostrzany Warhammer: Age of Sigmar również nie odpuszcza i zainteresowanie z każdym kwartałem tylko rośnie!
Dwie zupełnie nowe ligii które wystartowały raptem w październiku szturmem chwyciły graczy za serca. Warhammer: Underworlds i Blood Bowl okazały się strzałem w dziesiątkę! Pojawiają się nawet głosy forsujące dołączenie tych systemów na stałe do rozpiski kwartalnych rozgrywek ligowych!

Co będzie dalej? W styczniu każdy otrzyma świeży start w zupełnie nowej. Zimowej edycji lig figurkowych! Jakie ligi ruszą? Czy pojawią się nowe tytuły, które będziemy regularnie grać? Czy Areonautica Imperialis okaże się największym odkryciem kompetytywnego grania? A może gracze WarCry dumnie zepchną Warhammera 40 000 z pietestału najczęściej granego systemu figurkowego w Merfolku?

Już niedługo udzielimy odpowiedzi chociaż na część z tych pytań. Oczywiście postaramy się, aby każdy miał w co grać! Tym czasem zobaczcie jak prezentowały się bitwy w mijających Ligach!