Lords of Hellas już dostępne!

Kolejny świetny tytuł dostępny w Merfolku!

Lords of Hellas to gra polskiego twórcy, Adama Kwapińskiego. Gra pojawiła się na Kickstarterze w 2017 roku dzięki wrocławskiemu wydawnictwu Awaken Realms i zebrała zawrotną kwotę £1,717,792! Teraz dzięki naszej współpracy z wydawnictwem PHALANX możecie nabyć u nas polską wersję! Liczba sztuk ograniczona!

Lords of Hellas to gra area control, w której strategia przeplata się z przygodą. To starożytna Grecja z futurystycznymi elementami. Podczas wyniszczających bitew, na świat zeszły kosmiczne istoty i bohaterowie, którzy postanowili dołączyć się walki o panowanie nad Helladą. Nieprzyjazna kraina gnębiona przez potwory i ciągłe konflikty – czy zdołasz przetrwać i zwyciężyć? Mając do dyspozycji swoją armię, musisz pokonać wrogich herosów oraz zabić przerażające potwory, aby w ten sposób zadowolić nowych bogów.
Wiele różnych dróg do zwycięstwa – kontrola dwóch krain, zbudowanie monumentu bóstwa i utrzymanie nad nim kontroli, skontrolowanie pięciu regionów ze świątyniami lub pokonanie trzech mitycznych stworów – od Ciebie zależy, którą ścieżkę wybierzesz.

Masa dobrej zabawy z jeszcze większą ilością plastiku. Zachęcamy do zagrania!