Wczesne zamówienia RPG: Warhammer i Wiedźmin!

Dobre wieści! Po długich negocjacjach z Copernicus Corporation udało nam się zamówić po kilka sztuk nowej edycji Warhammera i Wiedźmina!

Warhammer Fantasy Role Play ma specjalne miejsce w sercu polskich fanów gier fabularnych – to pierwsza gra typu Pen & Paper wydana na rodzimym rynku. Zanurz się w mroczny świat pełen przygód i niebezpieczeństw, gdzie odwieczne widmo Chaosu czai się za każdym rogiem. Wyrusz na wędrówkę po Starym Świecie, gdzie różne rozumne rasy walczą o przetrwanie przy pomocy miecza, magii i prochu!

The Witcher – gra fabularna zabierze nas do świata prozy Andrzeja Sapkowskiego. Da nam szansę wcielić się w postacie do złudzenia przypominające te, które znamy z naszych ulubionych książek (lub z gry The Witcher). Świat intryg politycznych, magii i brutalnej walki o przetrwanie, gdzie żaden Wiedźmin nie będzie się nudzić!

Zanim wrzucimy je do naszego sklepu internetowego dajemy Wam możliwość zaklepania sobie egzemplarzy. Co ważne – „liczba sztuk ograniczona” oznacza, że jest ich naprawdę niewiele. Podręczniki można zamawiać przez wiadomości prywatne lub podczas wizyty w naszym sklepie.