Festiwal Kolorów i Nocne Granie w Merfolku

Za nami dwie duże imprezy, obie organizowaliśmy po raz pierwszy.

Festiwal Kolorów i Dzień Sportu odbywał się 29 czerwca w Parku przy ulicy Lipowej.
Przez 6 godzin nasza ekipa czekała na Was z masą gier i zabaw. Mieliście okazję zagrać plenerowo w mnóstwo gier – mamy nadzieję, że to nie była ostatnia okazja do wspólnego spędzania czasu! Dziękujemy Urzędowi Promocji Miasta , Stowarzyszenie Wspólnie Pruszków Rozwijamy i Młodzieżowa Rada Miasta Pruszkowa za wsparcie i umożliwienie nam stworzenia dla Was strefy gier.

29 czerwca odpaliliśmy I Nocne Granie w Merfolku. Pomysł udostępnienia Wam zasobów naszej wypożyczalni i miejsca do grania chodziła nam po głowie od otwarcia naszego sklepu w nowej lokalizacji. Ze względu na duże zainteresowanie, już o 20:00 otworzyliśmy sklep i zaprosiliśmy pierwszych graczy do gralni. Graliśmy całą noc, co uważamy za ogromny sukces! Ostatni gracze opuścili nasz sklep po godzinie 4:00 dnia kolejnego. W czasie nocnego grania na stole lądowały planszówki wszelkiego rodzaju, karciane Pokemony, Keyforge, Magic: the Gathering.
Szczególne podziękowania dla Agata Alicja Syc z Wydawnictwo Lacerta i Łukasz Gralak z Gry planszowe Lucrum Games za odwiedziny i zorganizowane przez nich pokazy gier.

Zobaczcie, jak wyglądały te imprezy!