Fallout po polsku + Nowe talie MtG!

Nowości w Sklepie Merfolk! Już od dziś w sprzedaży planszowa wersja kultowej post apokaliptycznej gry Fallout, w polskim wydaniu! Wciel się w jednego z przemierzających pustkowia śmiałków, zbieraj kapsle i doświadczenie, walcz ze zmutowanymi potworami w tej jedynej w swoim rodzaju grze przygodowej.

 

Dla fanów Magic: the Gathering mamy mnóstwo nowych, pre-konstruowanych talii od Wizards of the Coast. Dla zwolenników formatu Commander, już dziś rusza sprzedaż talii z 2018 roku – generałem każdej z nich jest nowy, wcześniej nie drukowany Planeswalker!

Dla tych wolących orientalne klimaty, mamy zestaw talii Global Series – te dwa decki zostały zaprojektowane do walki ze sobą, a na czele każdego z nich stanie unikalny Planeswalker – Jiang Yanggu i My Yangling.

Ponadto, aspirujący gracze formatu Standard z ograniczonym budżetem mogą spróbować swoich sił przy użyciu jednej z 6 nowych, ekonomicznych talii skonstruowanych przez załogę Merfolka. Mimo niskiej ceny, każdy z tych decków da radę powalczyć z najlepszymi.

 

Zapraszamy na zakupy 🙂

 

Dodaj komentarz