Pre-release Guilds of Ravnica

Już za nieco ponad miesiąc zawita do nas nowy dodatek naszej ulubionej gry karcianej – Guilds of Ravnica! W weekend 28-29 września, wszyscy fani Magic: the Gathering będą mieli szansę wypróbować nowe karty podczas przedpremierowego turnieju.

 

Serdecznie zapraszamy wszystkich zainteresowanych do spędzenia tego wydarzenia z Merfolkiem! Jak zwykle w miłej i rodzinnej atmosferze z bogatą pulą nagród, w oparciu o profesjonalną kadrę sędziowską, turniej ten to wspaniała okazja zarówno dla starych wyjadaczy, jak i tych dopiero rozpoczynających swoją przygodę z Magiciem. Za cenę wpisowego otrzymujemy zestaw 6 paczek z dodatku Guilds of Ravnica, z którego sami (lub z pomocą!) składamy talię i gramy nią w turnieju.

 

W związku z tematyką tego dodatku, Gildie Ravnici decydują o tematyce naszych zestawów i wpłyną na talię, którą będziemy składać. Każdy zestaw będzie posiadał jedną dedykowaną paczkę do wybranej przez nas Gildii. Gildie, o których mowa to:

  • Boros
  • Dimir
  • Golgari
  • Izzet
  • Selesnya

Ilość zestawów danej gildii jest ograniczona, więc zachęcamy do prerejestracji naszego wyboru na stronie naszego sklepu internetowego:

http://sklep.merfolk.pl/category,611,Turnieje_MtG,12

 

Do zobaczenia w Ravnice!

Dodaj komentarz