Zobaczcie jak bawiliśmy się na II Pruszkowskim Festiwalu Gier!

2 Pruszkowski Festiwal Gier za nami!!!!
Merfolk razem ze Stowarzyszenie Wspólnie Pruszków Rozwijamy pod Patronatem Prezydenta Paweł Makuch mieli zaszczyt gościć Was przez cały weekend w Szkoła Podstawowa nr 2 w Pruszkowie

Bardzo dziękujemy za tak liczne przybycie i mamy nadzieję że na następnym Festiwalu będzie nas jeszcze więcej

Jak można się domyślić takie przedsięwzięcie nie mogło by się odbyć bez wsparcia partnerów i sponsorów. W związku z tym z tego miejsca chcielibyśmy serdecznie podziękować że byliście z nami :
Ultimate Guard, Oakie Doakie Dice, PePeShop Pruszków, Pizza 24 Pruszków, REBEL.pl, Black Monk Games, foxgames.pl, Kraina Planszówek Egmont, IUVI Games, Albi Polska sp. z o.o., Portal Games, G3 – wydawnictwo gier planszowych, Wydawnictwo Lacerta, Świat Kawy i Herbaty Dariusz i Jolanta Zadróżni, Micro Art Studio, Safe and Sound, Playmaty.pl,

Cieszymy się bardzo że podczas trwania Festiwalu mogliśmy zbierać pieniądze na Pomagam Kacper Pacak zachęcamy do wsparcia w dowolny sposób bo jeszcze trochę brakuje.

Za nami 3 turnieje eliminacyjne do Mistrzostw Polski (w tym zacięta rywalizacja w Rummikub), zmagania w Potwory w Tokio (gdzie górą byli najmłodsi uczestnicy) i szalony turniej w Munchkina (krzyki, tańce, darte zakładki i zdradzieckie zagrania).

Pokazywaliśmy nowości (DC Pojedynek Superbohaterów i Warhammer Beastgrave), klasyki i gry dla najmłodszych (w tym absolutny hit Karak). Graliśmy w Magic: the Gathering i Warhammer: Age of Sigmar, w Pokemony, w wiele innych.

Poniżej kilka fotek z tego wydarzenia !!!
Oznaczajcie się na zdjęciach!!!

Mamy nadzieję, że wszyscy spędzili ten weekend równie dobrze jak my i liczymy, że na kolejnej odsłonie Festiwalu będziecie ponownie bawić się z Merfolkiem!